Na Chomutovsku se srazily kamiony. Jeden člověk zemřel

Domácí
19. 2. 2019 06:54
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Jeden člověk zemřel při srážce dvou kamionů, která ráno uzavřela na Chomutovsku poblíž obce Hora Svatého Šebestiána silnici číslo 7 směřující do Německa. Objízdnou trasu po souběžné silnici dočasně zablokovala další dopravní nehoda. ČTK to řekli policejní mluvčí Irena Pilařová a mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Kamiony se srazily krátce po 5.00 a při nehodě také unikla nafta. "Po neúspěšné resuscitaci a přes veškeré úsilí lékařů osoba na místě zemřela," uvedl Voleník.

Policie doporučuje uzavírku objet po silnici číslo 13 směrem na Karlovy Vary nebo na Teplice. "Doprava je odkláněna také po staré silnici na Německo, ale té je lepší se vyhnout, protože je úzká. Uzavírka potrvá zřejmě až do 11.00," řekla Pilařová.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Luboš Pavlíček

Další čtení

ilustrační foto

Festival ledových soch posílí dopravu na Pustevny, jezdit budou kyvadlové autobusy

Domácí
12. 1. 2026
ilustrační obrázek

Na Šumavě padl 35 let starý teplotní rekord, teplota klesla na minus 30,2 stupně

Domácí
12. 1. 2026

Lyžařské areály na Frýdecko-Místecku i celé hory měly velkou návštěvnost

Domácí
Aktualizováno: 11. 1. 2026 23:25

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ