Na dálnici D1 u Divišova <span>hořely tři kamiony</span>

Domácí
14. 7. 2010 19:41
Na dálnici D1 hoří tři kamiony.
Na dálnici D1 hoří tři kamiony.

Na dálnici D1 hoří tři kamiony.Na dálnici D1 u Divišova na Benešovsku hořely tři kamiony. Dálnice je na 42. kilometru byla směru na Prahu zablokovaná, řekla mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.

"Jsou tam v plných plamenech dva kamiony, od toho chytil třetí. Dálnice je ucpaná, nemůžeme se k nim dostat," uvedla Kostková.

Omezen je provoz také v levém pruhu ve směru na Brno. Omezení potrvá nejméně do půlnoci, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková řekla, že záchranáři na místě ošetřili dva zraněné, kteří utrpěli otřes mozku. Převezli je do benešovské nemocnice.

Operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích řekl, že dálnice je ve směru na Prahu neprůjezdná, řidiči z ní musejí sjíždět na 49. kilometru a místu se vyhnout. 

Ilustrační foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

S prezidentem Pavlem dnes jednali možní ministři průmyslu, financí a práce

Domácí
1. 12. 2025
Dagmar Škodová Parmová, Martin Kuba (2022)

Do hnutí hejtmana Kuby odchází 30 jihočeských zastupitelů za ODS ze 34

Domácí
1. 12. 2025

Krajské předsednictvo ANO navrhne vyloučení deseti brněnských zastupitelů

Domácí
1. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV