Na Kladensku se srazilo pět aut. Hasiči museli vyprostit zraněnou ženu

Domácí
15. 7. 2018 16:30
Jednu ženu musel převézt vrtulník (ilustrační foto).
Jednu ženu musel převézt vrtulník (ilustrační foto).

Na silnici I/7 u Třebíze na Kladensku se před 15.00 srazilo pět aut. Pět lidí utrpělo zranění, tři z toho byly děti. Jednu ženu musel s těžkými zraněními převézt do nemocnice vrtulník, řekli mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík a záchranné služby Petra Effenbergerová. Silnice je v místě nehody uzavřena.

Těžce zraněnou ženu museli hasiči z auta vyprostit. "Zaklíněná žena utrpěla vážné poranění, byla u ní nutná intenzivní lékařská péče včetně připojení k umělé plicní ventilaci. Po ošetření byla letecky přepravena do střešovické nemocnice," řekla Effenbergerová.

Další žena utrpěla středně těžká zranění. Při nehodě se zranily také tři děti, všechny utrpěly lehčí zranění.

Jedno vozidlo skončilo podle Holomčíka po nehodě na střeše. "Na všech vozech hasiči udělali protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé kapaliny," řekl.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/AP/Stringer

Další čtení

ilustrační foto

Policie hlásí pokles kriminality. Vražd je méně, sexuálních útoků víc

Domácí
21. 1. 2026
ilustrační foto

Při loňském útěku lva ze zooparku ve Zvoli se podle policie nestal trestný čin

Domácí
21. 1. 2026
ilustrační foto

Chov prasat v Česku se po oživení z minulých let znovu dostává do ztráty

Domácí
21. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ