Na železnici mezi Jihlavou a Lukou našli mrtvého. Vlaky nejezdily

Domácí
17. 9. 2018 08:31
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou byl ráno nalezen mrtvý muž. Předpokládá se, že ho srazil některý noční vlak, řekl ČTK mluvčí Správy železniční dopravní cesty Pavel Tesař. Policie okolnosti jeho smrti zjišťuje. Vlaky v úseku Luka nad Jihlavou - Jihlava kvůli události asi tři hodiny nejezdily. Provoz České dráhy obnovily před 10.00.

Železniční doprava byla na trati byl kvůli nálezu těla zastavena v 6.40. Cestující vozila náhradní autobusová doprava.

Autor: ČTK Foto: , Pixabay.com/analogicus

Další čtení

ilustrační foto

Na budovu rakovnické 3. základní školy dá město instalovat solární panely

Domácí
28. 6. 2026
ilustrační foto

Vlak s více než 600 pasažéry zůstal v Německu stát bez klimatizace na trati

Domácí
28. 6. 2026
ilustrační foto

Vedra budou podle vědců ještě horší. Současná vlna láme rekordy

Domácí
28. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ