Provoz na dálnici D7 po demolici mostu byl obnoven

Domácí
21. 5. 2017 12:19
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D7 byla na devátém kilometru u Stehelčevsi na Kladensku kvůli zdržení odklízecích prací po demolici mostu přes 18 hodin uzavřená. Provoz jedním pruhem byl obnoven kolem 13:30. Původně podle informací Národního dopravního informačního centra měla uzavírka skončit dnes ráno.

Dálnice byla uzavřená od sobotních 19:00, kdy začalo bourání starého mostu, po kterém vede silnice mezi Buštěhradem a Libochovičkami. Nyní už je zbouraný. Stavba nového železobetonového mostu potrvá zhruba osm měsíců a bude stát zhruba 50 milionů korun.

Stavební práce u Buštěhradu začaly už tento týden, sjíždění a najíždění u mostu bude omezeno i v dalších měsících. Objízdné trasy pro nákladní dopravu vedou přes Kladno, pro osobní přes Dřetovice a Malé Číčovice.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Pavlíček Luboš

Další čtení

Zmocněnec Kopečný: Česká muniční iniciativa je efektivnější než estonská

Domácí
3. 12. 2025

Šumavský lyžařský areál Špičák dnes zahájí sezonu, nejčasněji za deset let

Domácí
3. 12. 2025

Brněnský vědec vyvíjí AI nástroj, jenž má pomoci léčit fibrilaci srdečních síní

Domácí
3. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV