<span>Rekonstrukce "piráta z D1"</span> uzavřela na hodinu dálnici

Domácí
11. 6. 2010 14:55
Na tomto úseku dálnice D1 řidič vytlačil jiné auto.
Na tomto úseku dálnice D1 řidič vytlačil jiné auto.

Na tomto úseku dálnice D1 řidič vytlačil jiné auto.Policie dopoledne na 24. kilometru ve směru na Prahu uzavřela na hodinu dálnici D1. Důvodem byl vyšetřovací pokus, který měl objasnit,  jak mohl "pirát" v březnu vytlačit svým superbem z dálnice mazdu s dvěma lidmi. 

Kriminalisté si na dálnici pozvali dopravní specialisty a provedli rekonstrukci celé nehody, při níž v březnu letošního roku agresivní řidič vytlačil z dálnice jiné auto. Seděla v něm mladá žena (26) se spolujezdcem (29), mazda vylétla do polí, několikrát se přetočila přes střechu a narazila do stromu.

ČTĚTE TAKÉ: Pirát vytlačil auto z dálnice, hrozí mu dvanáct let
                        Pirát z D1: Byla to nehoda, ne úmysl

Oba dva zázrakem vyvázli jen s lehkým zraněním. Bezohledný řidič asi po kilometru zastavil a přivolal pomoc.

Čtyřicetiletý muž, který je manažerem Plzeňského Prazdroje a má v práci problémy, byl policií obviněn z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Hrozí mu až 12 let vězení.

Ilustrační foto: Robert Zlatohlávek

Autor: - red -

Další čtení

Stavebnice Merkur slaví sto let. Stala se českou legendou, připomíná muzeum

Domácí
Aktualizováno: 18. 9. 2025 08:42

Soud v Semilech dnes opět otevře restituční kauzu Walderode

Domácí
18. 9. 2025

Soud snížil Tempelovi odškodnění, dostane dalších 6,23 milionu korun

Domácí
17. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ