Řidička pod vlivem drog na Blanensku usmrtila chodce

Domácí
15. 1. 2017 13:50
Sanitka (Ilustrační foto).
Sanitka (Ilustrační foto).

Osobní auto ráno nedaleko Velkých Opatovic na Blanensku srazilo a usmrtilo jedenatřicetiletého chodce.

Za volantem fabie byla třiadvacetiletá žena. Policisté jí provedli test na drogy s pozitivním výsledkem, sdělila novinářům policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Nehoda se stala kolem 05.30 kilometr za Velkými Opatovicemi směrem na Jevíčko. "Dopravní policisté nyní zjišťují další skutečnosti," uvedla Cejnková.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Návrat veder: Česko zasáhne vlna veder, rtuť teploměru může dosáhnout 35 stupňů

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Klempíř po protestech: Chvilkaři chtějí jen víc peněz, my plníme sliby voličům

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

„Bylo to něco, s čím jsme se nikdy nesetkali,“ líčí hasič, který zasahoval u tornáda

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ