Šest zraněných při nehodě na D6 u Prahy, řidička dostala smyk

Domácí
2. 9. 2018 10:36
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Při nehodě na D6 u Prahy se v neděli dopoledne lehce zranilo šest lidí. Nehodu zřejmě způsobila řidička, která přejela do protisměru.

"Silnice byla přes hodinu uzavřená v obou směrech, provoz ve směru na Karlovy Vary byl obnoven před 11.30, ve směru na Prahu zhruba o půl hodiny později," řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Řidička osobního vozu dostala před 10. hodinou poblíž výjezdu na Pražský okruh smyk ve směru na Karlovy Vary a přejela do protisměru, kde se střetla s jiným osobním autem. Místo bylo uzavřeno kvůli vyšetřování nehody a odstraňování jejích následků. Řidiči mohli úsek objet přes Hostivici.

Neděle je posledním prázdninovým dnem, na silnicích se očekává zvýšený provoz kvůli návratům řidičů z dovolené.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Záchranáři a potápěči hledají otužilce, který se ztratil pod ledem

Domácí
18. 1. 2026
ilustrační foto

Okamura se pochlubil, že v kanceláři odstranil další ukrajinskou vlajku

Domácí
Aktualizováno: 18. 1. 2026 10:21
Foto ze zásahu policistů v Českých Budějovicích

Dívky se topily ve Vltavě, jedna je ve vážném stavu. I policisté měli problémy

Domácí
Aktualizováno: 18. 1. 2026 00:19

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ