Srážka rychlíku s autem u Lanžhota zastavila dopravu na koridoru

Domácí
28. 12. 2017 22:50
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Srážka rychlíku s osobním autem na železničním přejezdu u Lanžhota na Břeclavsku zastavila večer dopravu na koridorové trati do Bratislavy. Nikdo nebyl zraněn, škoda by se mohla pohybovat kolem sta tisíc korun. Informoval o tom mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Podle webu Českých drah potrvá omezení dopravy zhruba do půlnoci.

Nehoda se stala kolem 21.00. "Došlo ke střetnutí rychlíku jedoucího z Prahy do Bratislavy s osobním autem na přejezdu zabezpečeném světelnou signalizací a závorami," řekl Drápal.

Omezení dopravy se dotklo i dvou vlaků EuroCity. Cestující objedou místo nehody náhradními autobusy, zpoždění České dráhy podle svých internetových stránek očekávají až dvě hodiny.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Pancer Václav

Další čtení

Brandýs nad Labem - Sledujeme otevření dálnice D10 mezi exity 10 a 14 uzavřené kvůli nočnímu bourání lávky.

Provoz na dálnici D10 ve Staré Boleslavi je po nočním bourání lávky obnovený

Domácí
12. 7. 2026

ČT: Babiš odmítl návrh Pavla na obnovení schůzek nejvyšších ústavních činitelů

Domácí
12. 7. 2026
Linda Nosková pózuje s trofejí po vítězství nad Karolínou Muchovou ve finále ženské dvouhry na tenisovém turnaji ve Wimbledonu

Cesta Lindy Noskové na tenisový trůn: Od sbírání železa k wimbledonskému triumfu

Domácí
12. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ