Za Plzní se srazilo auto s autobusem, tah do Německa uzavřený

Domácí
15. 8. 2016 07:58
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Za Plzní ve směru na Domažlice se srazil osobní automobil s linkovým autobusem. Tři osoby jsou zraněné. Hlavní tah z Plzně do Německa, tedy silnice první třídy I/26, je v obci Líně uzavřený. Uvedli to velící důstojník krajských hasičů a krajská policejní mluvčí Martina Korandová.

Třicetiletý řidič osobního vozu jel podle Korandové od Plzně směrem na Domažlice a asi 150 metrů před koncem obce Líně vjel do protisměru. "Vrtulník ho převezl do plzeňské fakultní nemocnice," uvedla Korandová. Alkohol byl vyloučen. Muž zřejmě za volantem usnul.

"Řidič osobního vozu byl zaklíněný ve vozidle, dvě osoby v autobusu byly lehce zraněné," uvedl důstojník hasičů. Na místě zasahují tři hasičské jednotky a nehodu šetří policie.

Autor: ČTK Foto: ČTK , /Modrý David

Další čtení

ilustrační foto

Mord ve věznici v Plzni, vězeň uškrtil druhého. Kriminálka to šetří jako vraždu

Domácí
31. 10. 2025

Muže pohřbili zaživa v parku. Vinu popírají, ale soud jim dal výjimečné tresty

Domácí
31. 10. 2025

Zoo Praha dnes opět otevře výstavu světelných figur zvířat a rostlin

Domácí
31. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ