Doupě pokleslé superstar

Domácí
6. 4. 2013 14:30
Letecký pohled.
Letecký pohled.

Tuzemský majetek uprchlého Radovana Krejčíře míří do dražby. Soud tak potvrdil rozhodnutí o nařízení exekuce, pohledávka vznikla v jednom z trestních řízení, kdy Krejčíř neuhradil náhradu zhruba padesátimilionové škody. Na prodej je i rozsáhlé sídlo rodiny v Černošicích u Prahy. TÝDEN nyní publikuje exkluzivní snímky.

 Soukromé lázně. Kryté koupaliště s vířivkou, v pozadí vlevo prosklená stěna legendárního akvária, v němž Krejčíř choval žraloka, murénu a jedovatého perutýna.

 

Tunel do říše přepychu. Podzemní chodba ke zlatému výtahu, který dopravoval členy domácnosti i hosty do hlavní budovy. Krejčířova vila v Černošicích je dalším takřka neprodejným sídlem, které si v době svého vzestupu nechávaly budovat  temné postavy českého byznysu. Kupce marně hledá i rezidenční komplex v Českém Brodě po zastřeleném Františku Mrázkovi

 

Více snímků najdete v časopisu TÝDEN, který vychází v pondělí.

Další čtení

Po bombovém útoku na silnici v Kolumbii je 14 mrtvých, více než 38 zraněných

Domácí
26. 4. 2026
ilustrační foto

V jarní Sbírce potravin lidé darovali 623 tun zboží, meziročně o 105 tun více

Domácí
26. 4. 2026
ilustrační obrázek

Babiš mění karty: nemocnice v Letňanech bude vojenská, pod zemí se ukryje krizový štáb

Domácí
26. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ