FOTO: Mladík seděl na střeše a řídil nohama, "trefil" policisty

Domácí
31. 8. 2012 11:11
Policisté v Brně na troufalého řidiče asi jen tak nezapomenou (ilustrační foto).
Policisté v Brně na troufalého řidiče asi jen tak nezapomenou (ilustrační foto).

Jednadvacetiletý muž řídil v Brně na parkovišti za obchodním domem auto nohama, po příjezdu policistů naboural do jejich vozu. Na skupinu lidí, kteří seděli na střeše vozu a jeden z nich řídil nohama auto, zavolali policii pracovníci obchodního domu.

"Řidič nebyl pod vlivem alkoholu ani drog," uvedla policejní mluvčí Andrea Straková. Policisté podle ní přijeli na místo a viděli, že se skupina baví přesně tak, jak to popsali pracovníci obchodu. Dali proto řidiči signál k zastavení, ten zazmatkoval, snažil se vrátit na místo řidiče a naboural do policejního auta.

Mladík na střeše svého vozu.

"Téměř neuvěřitelný byl následně i fakt, že jednadvacetiletý řidič nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Na svém jednání neshledával nic až tak zvláštního a uvedl, že tímto způsobem řídil i předchozí den," řekla Straková. Policisté dali řidiči pokutu a poučili ho o dodržování bezpečnostních pravidel v silničním provozu.

Mladík překvapivě nepil ani nebyl pod vlivem drog.

 

Autor: ČTK Foto: archiv , www.policie.cz

Další čtení

ilustrační foto

Z pískovny Čavyně směřovalo 300.000 tun materiálu na stavbu dálnice D4

Domácí
20. 4. 2025

Křesťané si dnes připomínají zmrtvýchvstání Ježíše Krista

Domácí
20. 4. 2025

V Luhačovicích bude gastronomický festival Chutě Zlínského kraje

Domácí
20. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ