Hasiči evakuovali při požáru bytu v Praze 12 lidí

Domácí
14. 12. 2010 11:55
Hořeko v pražském bytě (ilustrační foto).
Hořeko v pražském bytě (ilustrační foto).

Dvanáct lidí evakuovali hasiči dnes brzy ráno kvůli požáru, který se vzňal v jednom z bytů obytného domu v Praze 4. Jeden muž a tříleté dítě se nadýchali lehce zplodin a záchranná služba je odvezla do nemocnice k ošetření. Informovaly o tom mluvčí hasičů a záchranné služby Pavlína Adamcová a Jiřina Ernestová.

Požár, který vypukl v obývacím pokoji, způsobil škodu kolem 200 tisít korun. Případ podle Adamcové vyšetřuje policie.

Hasiči měli požár v Machuldově ulici nahlášen krátce před 5. hodinou, o několik minut později oheň lokalizovali. Ve stejnou dobu byli evakuováni lidé z horních pater obytného domu, doplnila mluvčí hasičů.

Autor: ČTK Foto: Jan Schejbal

Další čtení

ilustrační obrázek

Majitelé psů, pozor: Od července startuje centrální evidence. Za chyby ručíte vy

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Boj s ohněm i vedrem. Jihomoravští hasiči v tropických dnech přehodnocují taktiku

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zoufalý čin v Kolíně: Matka ubodala postiženou dceru, soud ji poslal do vězení na 18 let

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ