Při nehodě tří aut na silnici R7 u Slaného na Kladensku v sobotu vpodvečer zemřel jeden člověk. Další tři lidé byli zraněni, jednoho záchranáři přepravili do nemocnice vrtulníkem.
Nehoda se stala kolem 17. hodiny na 21. kilometru silnice ve směru na Chomutov poblíž sjezdu u vesnice Kvíc. Podle mluvčí středočeské policie Soňi Budské se nejprve čelně střetla auta Suzuki Vitara a Fiat Punto. Při srážce zemřel řidič malého fiatu a těžce byla zraněna jeho spolujezdkyně.
Řidič z druhého auta byl zraněn lehce. "Tato dvě auta ještě narazila do mercedesu, kde došlo k lehkému zranění zhruba dvanáctiletého dítěte," dodala Budská.
Silnice byla kvůli vyšetřování a odklízení následků havárie uzavřena. "Ještě to tam asi dlouho bude uzavřené, protože jsou tam auta rozházená po celé silnici," podotkla Budská.
Hromadná nehoda ucpala R7, šofér malého fiatu zemřel
Domácí
6. 10. 2012 20:01
Při nehodě tří aut na silnici R7 u Slaného na Kladensku v sobotu odpoledne zemřel člověk.
Autor: ČTK Foto: Profimedia