Klaus dostane neobvyklý dar: <span>vietnamky a plavky</span>

Domácí
30. 4. 2010 06:30
Prezident dostane balíček první pomoci při náhlém globálním oteplení.
Prezident dostane balíček první pomoci při náhlém globálním oteplení.

Prezident dostane balíček první pomoci při náhlém globálním oteplení.Neobvyklého daru se dnes odpoledne dočká věčný zpochybňovač globálního oteplování - prezident Václav Klaus. V rámci startu "ostré" kampaně mu Jana Bobošíková, šéfka Suverenity, která jde do voleb v koalici s dalšími stranami, na Hrad přiveze balíček první pomoci při náhlém, ale opravdu náhlém globálním oteplení.

A co bude tak pro Klause nezbytný balíček obsahovat? Podle zjištění on-line deníku TÝDEN.CZ v něm budou vietnamky, plavky s jednou kšandou, sluneční brýle a samozřejmě opalovací krém se záporným ochranným faktorem. Aby se prý v případě nouze nespálil.

ČTĚTE TAKÉ: Greenpeace paroduje Klause ve smyšleném rozhovoru

Dárek od lídryně Suverenity ovšem nedostane jen hlava státu. Po předání daru na Hradě zamíří ženy do Poslanecké sněmovny, Senátu a na Úřad vlády. Přesouvat se přitom budou stylově - jako správné čarodějnice za pomoci košťat.

A kdo další se z české politické elity dočká daru? Tak třeba předseda ČSSD Jiří Paroubek se může těšit na sexy mozek, místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek zase na koště s padákem a jednosměrnou letenkou jedno kam a jakým směrem. Obdarování se nevyhnou ani zástupci ODS. Ivan Langer se totiž konečně dočká odtajněné krakatice.

"Ostatní poslanci obdrží nápoj lásky k vlasti, po které se narovná páteř a zvýší srdeční činnost," informovala už v týdnu Suverenita. Vybraní jedinci pak navíc ještě vyfasují přídavnou (externí) paměť v podobě prázdné dýně. Koho konkrétně se tento poslední zmíněný dar bude týkat, koalice vedená Janou Bobošíkovou neupřesnila. Že by snad všech?

Akci, která má spíš pobavit než zastrašit, zakončí Suverenita rejem před Úřadem vlády. Pálit se tu ovšem od čtyř hodin odpoledne nebudou čarodějnice, ale falešné sliby.

Foto: ČTK

Další čtení

V Českých Budějovicích by měl být při zimní olympiádě 2026 olympijský park

Domácí
12. 5. 2025

Poslední rozloučení s Jiřím Bartoškou se uskuteční 20. května v Rudolfinu

Domácí
12. 5. 2025
ilustrační foto

Firma EDF ujišťuje, že nikdy nejednala s úmyslem narušit český jaderný program

Domácí
12. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ