Klaus navrhuje Veseckou za zástupkyni ombudsmana

Domácí
3. 1. 2013 08:50
Bývalá státní zástupkyně Renata Vesecká.
Bývalá státní zástupkyně Renata Vesecká.

Prezident Václav Klaus navrhl na místo zástupkyně ombudsmana bývalou nejvyšší státní zástupkyni Renatu Veseckou, píše deník Právo.

Vesecká listu potvrdila, že nabídku přijala, nicméně podle deníku nemá šance ve sněmovně. Druhým návrhem, který od prezidenta dorazil do sněmovny, jež kandidáty schvaluje, je poslanec ČSSD Stanislav Křeček. Hledá se nástupce Jitky Seitlové, která v únoru končí

Autor: ČTK Foto: Jakub Stadler

Další čtení

Na veletrhu Schola Pragensis v Kongresovém centru Praha zasahovali 28. listopadu záchranáři kvůli tlačenici, při níž pět dětí utrpělo zranění. Tlačenice vznikla kvůli tomu, že návštěvníci museli procházet bezpečnostními rámy, které jsou letos na veletrhu poprvé. Na snímku jsou některé z předmětů, které ostraha na místě díky rámům zadržela.

Na veletrhu středních škol v Praze zasahovali kvůli tlačenici záchranáři

Domácí
28. 11. 2025

První tři kandidáti na ministry se podle svých slov v diskusi s Pavlem shodovali

Domácí
28. 11. 2025
ilustrační foto

V domě ředitele Správy železnic policie našla 80 milionů. Prý úspory, reagoval

Domácí
Aktualizováno: 28. 11. 2025 17:18

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV