Anička byla asi unesena, policie výzvu rodičů odložila

Domácí
9. 11. 2010 07:38
Policisté intenzivně pátrali v pražské Troji, Aničku však nenašli.
Policisté intenzivně pátrali v pražské Troji, Aničku však nenašli.

Únos je pro policii v případu ztracené devítileté Aničky Janatkové stále pravděpodobnější verzí. Kvůli nejnovější stopě kriminalisté pozdrželi novou výzvu, kterou pro případného únosce koncem minulého týdne připravili zoufalí rodiče zmizelé dívky. Informuje o tom server tn.cz.

Anna Janatková.Policisté zatím váhají, jestli mají výzvu zveřejnit, a pokud ano, v jaké podobě. Podle zdrojů tn.cz se navíc v případu objevily nové stopy, které se v současnosti prověřují, a výzva by tak mohla vyšetřování narušit. To nepřímo potvrdila i policejní mluvčí.

"Musíme zvolit nejvhodnější postup. Kdyby to totiž bylo neuvážené, tak by to mohlo ohrozit samotnou Aničku," řekla Blesku Andrea Zoulová, mluvčí pražské policie. Podle mluvčí na obsahu výzvy prý velice záleží. "Vše je ve fázi rozhodování. Konzultujeme s rodiči Aničky každé slovo, na obsahu spolupracuje i policejní psycholog. Na každém slovu totiž velice záleží," specifikovala Zoulová.

Autor: - red -Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Agrese i záškoláctví na školách rostou. Kyberšikana trápí hlavně střední školy

Domácí
27. 12. 2025
ilustrační foto

Otevírají se obchody, začínají výprodeje i vracení dárků. Ale pozor na slevy

Domácí
Aktualizováno: 27. 12. 2025 07:22
ilustrační foto

Hvězdárna v Pardubicích bude mít novou kopuli a robotický dalekohled

Domácí
26. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV