Auto sjelo do rybníka, uvnitř zemřela žena

Domácí
24. 3. 2013 19:20
Po autě, které mělo sjet do rybníka, se stále pátrá (ilustrační foto).
Po autě, které mělo sjet do rybníka, se stále pátrá (ilustrační foto).

Při nehodě u Nalžovských Hor na Klatovsku v neděli zahynula žena. V autě sjela do rybníka, kde se jí hasičům podařilo nalézt až po několika hodinách, řekl řídící důstojník krajských hasičů.

"Podle svědka bylo auto ještě chvíli na hladině, než se potopilo," uvedl řídící důstojník. Hasiči nejprve po autě pátrali na člunech a pak povolali i potápěče. Ti pak následně nalezli potopené auto i jednu osobu, která zůstala uvnitř. "Auto jsme už z rybníka vytáhli a předali k dalšímu vyšetřování policii," dodal důstojník.

Podle informací serveru Novinky žena z hráze sjela úmyslně. Zřejmě se tedy jedná o sebevraždu.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026
Petra Lastovecká

Kárný senát zrušil výtku Lastovecké kvůli rozhovoru o bitcoinové kauze

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační foto

Pražský hrad zůstal loni nejnavštěvovanějším místem v ČR, uvádí CzechTourism

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ