Dálnice na Brno stála tři hodiny. <span>Zablokoval ji kamion</span>

Domácí
4. 8. 2008 14:52
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoNa tři hodiny v pondělí zablokovala dálnici D1 ve směru na Brno havárie kamionu na 75,5. kilometru mezi Hořicemi a Koberovicemi. Řidič při ní utrpěl lehké zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice. Kamion se při havárii převrátil na bok, z poškozených nádrží vytekla nafta, jejíž část vnikla i do kanalizace.

Provoz byl obnoven kolem 16.40, informoval dispečer Národního dopravního informačního centra.

Policisté odkláněli provoz na exitu 66 ve směru na Loket. Hasiči vyslali na místo nehody speciální kontejner na likvidaci ropných produktů. Do vodní nádrže Želivka nainstalovali norné stěny, uvedla mluvčí krajských hasičů.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ