Dvě Češky vyhoštěny z Kuvajtu. Lákaly na sexuální služby

Domácí
16. 5. 2016 11:04
Město Kuvajt.
Město Kuvajt.

Kuvajtské úřady vyhostily dvě české občanky s obviněním z "nemorálního chování". Podle kuvajtských médií policie Češky zatkla proto, že prostřednictvím internetu lákaly zákazníky na sexuální služby do kuvajtských hotelů.

Zpravodajský server Emirates 24/7 ve své zprávě píše o zadržení "několika českých mužů a žen". Nejprve prý policisté zatkli Češku, která nabízela své tělo za peníze. Kontaktovali ji na sociální síti. Žena pak policisty dovedla k dalším členům skupiny v "doupěti hříchu", napsal deník Alanba, který vychází v arabštině.

Zástupce českého velvyslance v Kuvajtu Ondřej Karas telefonicky upřesnil, že zatčeny byly dvě české občanky. Vyhoštění je v takovém případě standardní postup, řekl.

"Policie u zadržených našla velké peněžní obnosy a doklady, které svědčí o tom, že poslali značné finanční částky do své domovské země," napsal deník Alanba.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Eye Ubiquitous/Hutchison

Další čtení

Rudoarmějec stojí náhle na Z

Rudoarmějec v Přerově má pod nohama zase zetko. Výraz vzdoru za Ukrajinu

Domácí
13. 5. 2025
Starý, ale hezký historický trolejbus ve Zlíně

Zlín vytáhl historické trolejbusy. Zájem byl obrovský, svezly se tisíce lidí

Domácí
13. 5. 2025
Josef Nečas u soudu

Přítelkyni polil benzínem a upálil. Odsedí si sedmnáct let

Domácí
13. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ