Hádku ukončila rána sekerou. Muž je obviněn z pokusu o vraždu

Domácí
25. 5. 2012 15:45
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Za čtvrteční útok sekerou na devatenáctiletého mladíka v pražských Střešovicích policie obvinila devětatřicetiletého muže z vraždy ve stadiu pokusu. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.

Incident se stal ve čtvrtek večer. Na místě policisté zjistili, že v domě došlo nejdříve ke slovní rozepři, která vygradovala až k útoku. Muž sekerou několikrát udeřil mladíka, který zůstal ležet na ulici. Útok byl z větší části směřován do horní části těla. Přivolaný lékař na místě zraněného ošetřil a nechal převézt do nemocnice.

Policisté muže zadrželi při odchodu. Kriminalisté zjistili, že zraněný mladík již delší dobu fyzicky napadal některé členy rodiny včetně své matky.

Policejní technik zajistil nejen útočný předmět, ale i několik dalších stop, které budou zaslány k dalšímu zkoumání.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Proč je International Baccalaureate vstupenkou ke studiu i životu kdekoliv na světě

Domácí
11. 2. 2026
ilustrační foto

Do boje o světlo se vložilo i ministerstvo. Osvětlení prý pomáhá proti kriminalitě

Domácí
11. 2. 2026
Dvorecký most při výstavbě

Pražané zvolili jméno nového mostu. Bude Dvorecký, Anežka Česká propadla

Domácí
Aktualizováno: 11. 2. 2026 13:15

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ