Jihlavští policisté pátrají po svém ztraceném kolegovi

Domácí
29. 10. 2010 16:22
Pohřešovaný Tomáš Plašil slouží u dopravní policie (ilustrační foto).
Pohřešovaný Tomáš Plašil slouží u dopravní policie (ilustrační foto).

Policisté na Vysočině pátrají po pohřešovaném čtyřiadvacetiletém Tomáši Plašilovi, příslušníkovi Policie České republiky zařazeném u služby dopravní policie v Jihlavě.

Muž je pohřešován od úterního rána, kdy nenastoupil do zaměstnání. Naposledy o sobě podal zprávu v pondělí odpoledne. Není vyloučeno, že u sebe může mít služební zbraň. Sdělila to jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Pohřešovaný Tomáš Plašil."V souvislosti s pohřešováním mladého muže policisté pátrají také po jeho osobním vozidle Ford Focus červené barvy v tmavé metalíze," uvedla mluvčí. Podle jedné z variant se pohřešovaný muž mohl stát "obětí protiprávního jednání".

Pohřešovaný policista měří 180 centimetrů. Má atletickou postavu, hnědé oči a rovné, krátké, hnědočerné vlasy.

Lidé, kteří mohou kriminalistům poskytnout informace o pohřešovaném muži nebo jeho vozidle, mohou zavolat na linku 158.

Autor: ČTK Foto: Lucie Pařízková, Policie ČR

Další čtení

Vládní letadlo Airbus A319

Na letišti v Hradci Králové se dnes koná letecký den pro handicapované

Domácí
20. 6. 2026
ilustrační obrázek

Meteorologové naměřili 36 stupňů. Teplotní rekordy padly na osmnácti místech Česka

Domácí
19. 6. 2026
ilustrační obrázek

Začarovaný kruh chudoby: 15 % českých dětí je ohroženo, stát ztrácí jejich potenciál

Domácí
19. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ