Karlovarský magistrát byl evakuován kvůli hrozbě bombou

Domácí
1. 11. 2010 08:58
Policie musela nechat vyklidit karlovarský magistrát (ilsutrační foto).
Policie musela nechat vyklidit karlovarský magistrát (ilsutrační foto).

Kvůli anonymní výhrůžce umístěním bomby ráno policie evakuovala karlovarský magistrát a katastrální úřad. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Andrea Pomíchalová. Během několika dnů je to podruhé, kdy anonym magistrátu hrozí.

V úterý byl magistrát vyklizen na více než dvě hodiny. Policie ale na úřadě žádnou výbušninu nenašla.

"Je to nepříjemné. Museli jsme v kancelářích všechno nechat a i klienti, kteří na magistrát přišli, museli odejít. Práci úřadu to minimálně na dvě hodiny zastaví, což je v úřední den nepříjemné jak pro úředníky, tak občany," řekl mluvčí magistrátu Jan Kopál.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ