Kradený vůz <span>čelně narazil</span> do stromu

Domácí
5. 7. 2009 20:02
Policisté příčinu nehody stále vyšetřují.
Policisté příčinu nehody stále vyšetřují.

Policisté příčinu nehody stále vyšetřují.Při dopravní nehodě v Dolní Lutyni na Karvinsku zemřel v neděli osmatřicetiletý muž z Českého Těšína. Na silnici mezi Bohumínem a Dolní Lutyní nepřežil čelní náraz do stromu. Jeho dva spolujezdci utrpěli těžká zranění a záchranáři je převezli do ostravské a bohumínské nemocnice. Informoval o tom mluvčí karvinské policie Jaroslav Kus.

Podle Kuse jel automobil značky Ford Escort kolem 13. hodiny směrem od Bohumína. "Z dosud nezjištěných příčin sjel na rovince do protisměru, kde narazil do stromu. Po čelním nárazu na místě zemřel jeden muž. Zatím nevíme, zda to byl řidič," dodal mluvčí.

Zraněnou čtyřiadvacetiletou ženu z Českého Těšína převezli záchranáři vrtulníkem do ostravské fakultní nemocnice. "Stále bojuje o život. Už třikrát byla resuscitována," upřesnil mluvčí. Druhý, čtyřiačtyřicetiletý muž z Havířova byl převezen se zraněními do bohumínské nemocnice, upřesnil Kus.

Okolnosti nehody policie nadále prošetřuje. Podle Kuse byl automobil, ve kterém lidé jeli, v červnu ukraden v Havířově na Karvinsku.

Silný náraz vůz úplně zdemoloval.

Foto: Hasičský záchranný sbor

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Poslední slova Masaryka nebyla jeho poslední. A byla asi pro Beneše

Domácí
Aktualizováno: 15. 10. 2025 21:19
Opuštěné sovětsko-ruské vězení

Hrůzy gulagů zkoumají archeologové. Zemřeli tam i Čechoslováci

Domácí
Aktualizováno: 15. 10. 2025 14:11
ilustrační foto

Policie šetří Turkovy výroky jako trestné činy. Přidá se k Babišovi a Okamurovi?

Domácí
Aktualizováno: 15. 10. 2025 12:40

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ