Kvůli hrozbě bombou evakuovali<span> 150 lidí z obytného domu</span>

Domácí
21. 11. 2009 19:57
Policie a hasiči spolupracují na nezvyklém případu.
Policie a hasiči spolupracují na nezvyklém případu.

Policie a hasiči spolupracují na nezvyklém případu.Kvůli anonymní výhrůžce bombou večer hasiči v Plzni evakuovali věžový dům. Z domu na Břeclavské ulici vyvedli ven zhruba 150 lidí, pro matky s dětmi zajistili kvůli počasí autobus, řekl řídící operačního střediska krajských hasičů.

Policejní specialisté s psovodem poté prohledali dům, ale bombu nenašli. "Opatření jsme proto odvolali a nyní se nájemníci vracejí zpět do svých bytů," uvedl řídící hasičů.

Hrozba je nezvyklá vzhledem k tomu, že směřuje na obytný, třináctipodlažní dům, kde nejsou žádné jiné instituce.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

„Rasismus, nebo bezpečnost?“ Koupaliště v Halle zakázalo vstup lidem bez znalosti němčiny

Domácí
24. 6. 2026
Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026
Petra Lastovecká

Kárný senát zrušil výtku Lastovecké kvůli rozhovoru o bitcoinové kauze

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ