Kvůli nahlášené bombě museli vyklidit divadlo v Brně

Domácí
3. 11. 2012 19:50
Janáčkovo divadlo.
Janáčkovo divadlo.

Kvůli údajné bombě muselo být v neděli večer asi sedm set lidí evakuováno z Janáčkova divadla v Brně. Policie divadlo vyklidila, ale žádnou bombu na místě nenašla. Představení bylo zrušeno.

"Anonymní oznámení jsme dostali kolem páté hodiny odpoledne. Budovu jsme prohlédli, bomba však v divadle nebyla," uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

Opatření policie na místě trvalo asi dvě hodiny. O kulturní zážitek návštěvníci přišli, představení opery Antonína Dvořáka Rusalka bylo zrušeno.

Autor: ČTK Foto: Profimedia , Monika Tomášková/MF DNES

Další čtení

V Jablonci nad Nisou se 27. srpna 2026 odpoledne střetl osobní vlak s osobním autem. Těžké zranění při něm utrpěly dvě ženy, které cestovaly ve vozidle. Krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev řekl, že obě přepravili na traumacentrum nemocnice v Liberci.

V Jablonci nad Nisou se střetl vlak s autem, dvě ženy utrpěly těžké zranění

Domácí
27. 8. 2026

Spálená ulice v Brně se dnes vrátila k historickému názvu U Synagogy

Domácí
27. 8. 2026
ilustrační obrázek

Tradiční podzimní slavnost nebude: Sucho připravilo návštěvníky o výlov Rožmberka

Domácí
Aktualizováno: 27. 8. 2026 15:27

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ