<span>Matka a syn</span> leželi několik dní udušení v autě

Domácí
6. 8. 2008 11:22
Dva muži se pravděpodobně udusili výfukovými plyny.
Dva muži se pravděpodobně udusili výfukovými plyny.

Dva muži se pravděpodobně udusili výfukovými plyny.Mrtvou ženu a muže dnes vyprostili hasiči z uzavřeného automobilu mezi Stříbrem a Tachovem poblíž rozcestí Kadrnožka. Jedná se zřejmě o sebevraždu, podle lékaře byli mrtví už několik dnů, řekla mluvčí krajské záchranky Lenka Ptáčková.

"Hadici od výfuku měli nataženou dovnitř vozu," dodal jeden ze záchranářů. Podle dostupných informací šlo o pětapadesátiletou matku a jejího třiatřicetiletého syna z Rokycanska. Sebevraždou údajně řešili své dluhy.

Odstavený automobil stál na parkovišti u lesa. Z hlavní silnice není vidět. Objevili ho náhodní turisté. V místě dříve stál motorest, dnes je tam pouze skládka a žádná obydlená stavení.

Foto: profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ