Mladík vyloupil banku ve Vysočanech, zřejmě ujel na kole

Domácí
27. 9. 2010 15:04
Muž přepadl banku v obchodním centru Fénix.
Muž přepadl banku v obchodním centru Fénix.

Neznámý lupič přepadl dopoledne banku ve vysočanském obchodním centru Fénix. Muž hrozil pracovníkům peněžního ústavu použitím střelné zbraně a s lupem pak pravděpodobně odjel na kole. Uvedla to mluvčí Andrea Zoulová.

Lupič vešel do banky 14 minut po deváté hodině. Maskoval se kapucí a tmavými brýlemi a zaměstnance přinutil k vydání blíže neurčené finanční hotovosti. Policie v této souvislosti pátrá po mladíkovi ve věku okolo 25 let.

Pachateli hrozí za loupež podle rozsahu způsobené škody až 15 let vězení.

Autor: ČTK Foto: Robert Sedmík

Další čtení

ilustrační obrázek

Ruční kosa a hrábě v akci: Dobrovolníci budou pečovat o vzácné louky na Vysočině

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pátrání v Čelákovicích: Policisté hledají ozbrojeného muže mířícího k učilišti

Domácí
Aktualizováno: 23. 6. 2026 10:25
ilustrační obrázek

Druhé kolo přijímaček: Přes 13 tisíc uchazečů se dnes dozví, zda uspěli

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ