<span>Muže přejel vlak.</span> Seděl na kolejích a nereagoval

Domácí
26. 6. 2010 11:23
Mladík nereagoval na výzvu troubícího vlaku. Na místě byl mrtev.
Mladík nereagoval na výzvu troubícího vlaku. Na místě byl mrtev.

Mladík nereagoval na výzvu troubícího vlaku. Na místě byl mrtev.Třiadvacetiletý mladík zemřel po střetu s motorovým vlakem v Krásných Loučkách na Bruntálsku. Muž seděl v kolejišti a nereagoval ani na výstražné troubení vlaku, řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Tušková.

Neštěstí se stalo v sobotu krátce po 04:00 asi sto metrů před nádražím na železniční trati Krnov-Jeseník. Strojvedoucí sice mladíka zahlédl a použil i rychlobrzdu, ale i přesto střetu nedokázal zabránit. "Muž utrpěl rozsáhlá zranění, kterým na místě podlehl. Je nařízena zdravotní pitva," uvedla Tušková.

ČTĚTE TAKÉ: Policisté našli v Otavě tělo. Je to zmizelý vodák?

Dodala, že ve vlaku nikdo nebyl zraněn. Provoz na trati musel být zastaven a nahrazen autobusy. Znovu se ho podařilo obnovit asi v 06:30.

Ilustrační foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Mladí zpomalují: návrat k ručním koníčkům dobývá sociální sítě

Domácí
15. 3. 2026
ilustrační obrázek

Zdravá sklenička vína? Mýtus, kterému věří každý druhý Čech

Domácí
15. 3. 2026
ilustrační obrázek

Právo nemusí být nuda: Zlín zve na první festival Noc práva

Domácí
15. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ