Nehoda kamionů <span>zablokovala D1</span>

Domácí
12. 1. 2009 07:49
Nehoda ráno zastavila provoz na dálnici D1.
Nehoda ráno zastavila provoz na dálnici D1.

Nehoda ráno zastavila provoz na dálnici D1.Nehoda dvou kamionů a osobního automobilu na 108. kilometru dálnice D1 dnes časně ráno zastavila provoz ve směru na Prahu. Jeden z řidičů utrpěl zranění a skončil v nemocnici.

Nehoda se stala kolem čtvrté hodiny ranní.  "Řidič jednoho z kamionů maďarské národnosti utrpěl zlomeninu horní čelisti a nosu a zhmoždění hrudníku. Byl převezen do jihlavské nemocnice," řekl ředitel záchranné služby Lukáš Kettner.

Situaci navíc komplikoval fakt, že z jednoho z kamiónů začala unikat nafta. Kolem osmé hodiny hasiči zprovoznili jeden jízdní pruh a na odklízecích pracích začala pracovat specializovaná firma. Server TÝDEN.CZ o tom informoval operační důstojník Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina.   

Ilustrační foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Živočišná výroba pod tlakem: Sucho prodražuje krmivo i podestýlku

Domácí
5. 7. 2026
ilustrační foto

FT: Uber pozastavil expanzi rozvozu jídla v Evropě, která se měla týkat i Česka

Domácí
5. 7. 2026
Návrat českého USAR tým, který od minulé neděle pomáhal ve Venezuele s prohledáváním sutin a hledáním přeživších po zemětřesení

Sutiny ve Venezuele prohledávali čeští hasiči a kynologové, první část týmu je doma

Domácí
5. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ