Oříšek pro kriminalisty. V bytě našli dvě záhadné mrtvoly

Domácí
16. 8. 2012 08:10
Policie řeší smrt dvou lidí v Táboře.
Policie řeší smrt dvou lidí v Táboře.

Podezřelé úmrtí muže a ženy vyšetřuje od středy jihočeská policie. Zatím není jisté, zda osoby, které byly nalezeny v táborském bytě, zemřely násilnou smrtí. Policie také zjišťuje, kdy přesně muž a žena zemřeli, řekla její mluvčí Lenka Holická.

"Obě těla ale musí být mrtvá delší dobu," řekla mluvčí. Muž a žena prý mohli zemřít až před několika týdny. Policisté se domnívají, že se jedná o majitele bytu, v němž byly mrtvoly nalezeny.

Patrně jde o šestapadesátiletého muže a devětasedmdesátiletou ženu. "Oba pravděpodobně byli v příbuzenském poměru," uvedla Holická s tím, že bližší podrobnosti k případu policie zveřejní později.  

Další čtení

Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026
Petra Lastovecká

Kárný senát zrušil výtku Lastovecké kvůli rozhovoru o bitcoinové kauze

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační foto

Pražský hrad zůstal loni nejnavštěvovanějším místem v ČR, uvádí CzechTourism

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ