Otec podezřelý z vraždy svého syna zemřel

Domácí
7. 10. 2016 11:22
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Muž podezřelý z úterní vraždy dítěte v Kašavě na Zlínsku v nemocnici zemřel. Vzhledem k této okolnosti kriminalisté po ukončení prověřování případ odloží, uvedla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

"S ohledem na věk dítěte a citlivost celé události nebudeme k tomuto tragickému případu bližší informace poskytovat," uvedla Javorková. V Kašavě v úterý večer přistál vrtulník záchranářů, který transportoval do nemocnice mladého muže, jenž byl v kritickém stavu.

Podle médií jednatřicetiletý muž údajně zavraždil čtyřletého syna a sám se pak pokusil o sebevraždu. Podle starosty Kašavy Josefa Jarcovjáka to nebyl nikdo z místních. Podle televize Prima za tragédií zřejmě stály partnerské spory mladého páru z Otrokovic. Svého čtyřletého syna měli údajně ve střídavé péči. Osudný večer byl prý chlapec u otce právě na chatě v Kašavě.

Obec leží nedaleko krajského Zlína a má 910 obyvatel. V září se Kašava stala celorepublikovou Vesnicí roku 2016.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Kouba Jan

Další čtení

ilustrační foto

POČASÍ: Na Štědrý den platí výstraha. Bude sněžit i foukat silný vítr

Domácí
23. 12. 2025
ilustrační foto

Muž, který nožem zabil v Mostě dítě, podal ústavní stížnost. Dostal 17 let

Domácí
23. 12. 2025

Nejvyšší správní soud potvrdil společnosti Henkel pokutu za zbytečně velké obaly

Domácí
23. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV