Pětiletá holčička se utopila v rybníce

Domácí
13. 2. 2011 15:35
Holčička zemřela po převezu do nemocnice (ilustrační foto).
Holčička zemřela po převezu do nemocnice (ilustrační foto).

Na Bruntálsku se v neděli po poledni utopila pětiletá holčička, která si hrála na břehu rybníka ve Vrbně pod Pradědem. U vody byla ještě s jednou dívkou, té se nic nestalo. 

Druhá holčička běžela hned po nehodě za rodiči a matka dítě z vody vytáhla. "Oživovali ji rodiče i vrbenští policisté, kteří na místo přijeli. V kritickém stavu za stálého oživování ji vrtulník převezl do ostravské nemocnice. Tam však dívka zemřela," uvedla mluvčí policie Pavla Tušková.

V Záboří nad Labem na Kutnohorsku se v sobotu utopil v zahradním jezírku dvouletý chlapec.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ