Policie pátrala po muži na kluzáku, vrátil se sám

Domácí
26. 12. 2010 18:27
Muž letěl na kluzáku (ilustrační foto).
Muž letěl na kluzáku (ilustrační foto).

Policie odpoledne vyhlásila pátrání po třicetiletém muži, který letěl na padákovém kluzáku ze Zbyslavce na Chrudimsku do sousední Žlebské Lhotky. Do cíle však nedorazil, proto manželka požádala o pomoc. "Nakonec se muž vlastními silami dopravil do Chrudimi a pátrání bylo ukončeno," řekla mluvčí krajské policie Markéta Janovská.

"Když nedoletěl do Žlebské Lhotky, hledali jej jeho blízcí do čtyř hodin odpoledne, poté se obrátili na nás. Mezitím se ale hledaný sám dostal do Chrudimi, zraněn nebyl," uvedla Janovská.

Muž na sebe dříve upozornit nemohl, protože si mobilní telefon nechal v autě. Policisté a hasiči začali pročesávat zalesněný kopec, kde se mohl nacházet. Vrtulník s termovizí kvůli sněžení a špatným vzletovým podmínkám ani nemohl být nasazen.

Autor: ČTK Foto: SXC

Další čtení

Jedno ze dvou půlročních mláďat levharta cejlonského se v ostravské zoo seznamuje s venkovním výběhem

Levhartí caparti v ostravské ZOO poprvé vyrazili do výběhu. A prý si to moc užívají

Domácí
9. 5. 2025
ilustrační foto

Papež vydělal muži z východních Čech půl milionu. Kurz byl třicet ku jedné

Domácí
9. 5. 2025
Prezident Petr Pavel (uprostřed) při pietním aktu k 80. výročí konce druhé světové války, 8. května 2025, Národní památník na Vítkově

Rusko je oficiálně naštvané na prezidenta Pavla. Přirovnal ho k nacistům

Domácí
9. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ