Policie zatkla podezřelou v případu pobodaného muže v Kladně

Domácí
21. 12. 2013 12:22
bez popisku 592286
bez popisku 592286

Středočeští kriminalisté zadrželi pětačtyřicetiletou ženu podezřelou z vraždy o rok staršího muže, který v pátek odpoledne v Kladně utrpěl bodné zranění a na jeho následky zemřel. Případ policisté dál vyšetřují, obvinění zatím nepadlo. Podle informací, které se v pátek objevily v některých médiích, jde o manželku mrtvého muže.

"Byla zadržena podezřelá žena, která po předchozí hádce vzala kuchyňský nůž a bodla poškozeného do prsou," uvedl policejní mluvčí Jakub Vinčálek. Případ se stal v Hřebečské ulici, která je na největším městském sídlišti Kročehlavy.

Kriminalisté zatím podezřelou neobvinili. "V současné době jsou prováděny další vyšetřovací úkony k objasnění případu," uvedl Vinčálek.

V případě vraždy hrozí podle trestního zákoníku podezřelým deset až 18 let vězení. Pokud je vražda spáchána s rozmyslem nebo po předchozím uvážení, hrozí trest přísnější.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Škoda způsobená požárem lesa na Olomoucku přesáhne milion korun, dohašuje se

Domácí
29. 6. 2025

Hasiči v České Lípě uhasili požár kovošrotu v Dubici, s ohněm bojovali 17 hodin

Domácí
29. 6. 2025
Bývalá vodárenská bašta na zřícenině hradu Košumberk, 27. června 2025, Luže, Chrudimsko.

Na hradě Košumberk je opravená a přístupná bývalá vodárenská bašta

Domácí
29. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ