Policista prodával marihuanu. Je trestně stíhán

Domácí
5. 12. 2010 13:56
Policista prodával marihuanu (ilustrační foto).
Policista prodával marihuanu (ilustrační foto).

Státní zastupitelství v Ústí nad Labem zahájilo trestní stíhání pražského policisty, který údajně v posledních dvou letech prodával marihuanu. Informovala o tom mluvčí policejní inspekce Martina Lídlová.

Inspekce podle ní zjistila, že policista v posledních dvou letech v Lounech opakovaně nabízel marihuanu, nejméně jednou v posledním roce zprostředkoval její prodej. "Během domovní prohlídky bylo zajištěno několik gramů marihuany," informovala mluvčí.

Žalobce zahájil trestní stíhání kvůli podezření z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Jak píše server iDnes.cz, inspekce dala případu krycí jméno "Šoumen". Policista sloužil na obvodním oddělení v pražské Ruzyni a zřejmě ho čeká vyhazov.

 

Autor: - red -, ČTK Foto: SXC

Další čtení

Policisté při záchraně na zledovatělém břehu málem utopili dvě auta

Jedna z dívek, které se topily ve Vltavě, v nemocnici zemřela

Domácí
18. 1. 2026
ilustrační foto

Záchranáři a potápěči hledají otužilce, který se ztratil pod ledem

Domácí
18. 1. 2026
ilustrační foto

Okamura se pochlubil, že v kanceláři odstranil další ukrajinskou vlajku

Domácí
Aktualizováno: 18. 1. 2026 10:21

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ