Policisté přejeli muže, který ležel na silnici. Zemřel

Domácí
20. 2. 2011 21:09
V Ostravě přejelo policejní auto muže na silnici (ilustrační foto).
V Ostravě přejelo policejní auto muže na silnici (ilustrační foto).

Policejní vůz vpodvečer v Ostravě přejel na silnici ležícího muže, který na následky zranění zemřel. Policisté nyní okolnosti neštěstí vyšetřují.

Nehoda se stala kolem 18.45 v Lihovarské ulici. Podle mluvčí ostravské policie Gabriely Holčákové ležel muž na silnici, když došlo ke střetu se služebním autem policie. "Bližší okolnosti v současné době vyšetřujeme. Zjišťujeme také totožnost zemřelého," uvedla. Zatím není jasné, jestli byl muž opilý.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ