Přestřelka v pražské Libni: jeden muž těžce zraněn

Domácí
22. 4. 2012 12:15
Někdo muže střelil do nohy a do břicha.
Někdo muže střelil do nohy a do břicha.

V noci na neděli byl při přestřelce v Praze Libni vážně zraněn muž. Údajného střelce zadržela policie, případ vyšetřují kriminalisté.

Incident se odehrál kolem půl druhé v noci před restaurací v Sokolovské ulici. Podle Hulana jeden z účastníků šarvátky vytáhl svou legálně drženou zbraň a protivníka postřelil. "Celou událost momentálně prošetřují kriminalisté krajského ředitelství bez konkrétní právní kvalifikace. Ta by mohla být známa v průběhu zítřejšího dne," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

K postřelenému byla přivolána záchranka. "Vyjížděli jsme ke třicetiletému muži, který utrpěl střelná poranění dolní končetiny a břicha," řekla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Záchranka zraněného muže převezla na ARO do pražské vinohradské nemocnice.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Muž (uprostřed) podezřelý z krádeže vzácné relikvie, lebky svaté Zdislavy z Lemberka, odchází od okresního soudu, který ho neposlal do vazby.

Obviněný z krádeže lebky sv. Zdislavy lituje, že nezvolil jinou formu protestu

Domácí
16. 5. 2026
Lidé si mimořádně mohli prohlédnout Esslerovu přádelnu v rámci festivalu Open House Brno.

Lidé v Brně se podívali do běžně nepřístupných objektů, lákala třeba přádelna

Domácí
16. 5. 2026
Vrtulník EC665 Tiger při dni otevřených dveří na 22. základně vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou

Španělský Tiger poprvé v Česku: letecký svátek v Náměšti zaujal návštěvníky

Domácí
16. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ