Při závodech srazilo auto muže. Viník chtěl od nehody ujet

Domácí
12. 8. 2018 22:41
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Při automobilových závodech u Násedlovic na Hodonínsku jeden ze závodníků narazil do jiného auta a potom srazil jednoho z diváků. Řekla mluvčí policie Alice Musilová. Jednačtyřicetiletý závodník ujel, policie ho ale chytila v obci. Šestapadesátiletého zraněného přepravil do nemocnice vrtulník. Na případ upozornila TV Prima.

Podle Musilové závodník narazil do stojícího vozidla v depu. "Chtěl ujet a okolostojící lidé se mu v tom snažili zabránit. Jednoho muže autem srazil. Se zraněním ho musel do nemocnice odvézt vrtulník," uvedla Musilová.

Za závodníkem se vydali policisté, kteří ho zadrželi v Násedlovicích. "Dechová zkouška byla negativní. Případ řešíme dál. Podle následků zraněného bude muž čelit buď přestupku, nebo trestnému činu ublížení na zdraví," dodala Musilová.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ramík Drahoslav

Další čtení

ilustrační foto

Devět zraněných při srážce autobusu a osobního auta. Letěly i dva vrtulníky

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Odmítač očkování i covidu může dostat tři roky. U soudu je drzý, trvá na "pravdě"

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Před pěti lety otrávili Bečvu. Podle rybářů není stále v kondici, nikoho nepotrestali

Domácí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ