Řidička při kontrole <span>poškrábala a pokousala policisty</span>

Domácí
30. 6. 2010 17:27
Policisté se při kontrolách mnohdy nestačí divit.
Policisté se při kontrolách mnohdy nestačí divit.

Policisté se při kontrolách mnohdy nestačí divit.Při dopravní kontrole v pondělí večer v Praze 8 kontrolovaná řidička zaútočila na policejní hlídku a její členy poškrábala a pokousala. Na policejních internetových stránkách o tom informovala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Dvaadvacetiletá cizinka trvale žijící v Praze se bude zodpovídat z trestného činu násilí proti úřední osobě. Policisté řidičku v autě značky Toyota kontrolovali kolem 22. hodiny v Ďáblické ulici. Když ji vyzvali k orientační dechové zkoušce, žena na ně zaútočila.

"Rozzuřená řidička bez varování k policistům přiskočila, jednoho z nich poranila pěstěnými nehty a druhému se zakousla do pravého předloktí," uvedla mluvčí. Hlídka agresivní ženu převezla do nejbližšího zdravotnického zařízení k odběru krve, podle Zoulové bude vyšetřována na svobodě.

Ilustrační foto: Jan Schejbal

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Odmítač očkování i covidu může dostat tři roky. U soudu je drzý, trvá na "pravdě"

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Před pěti lety otrávili Bečvu. Podle rybářů není stále v kondici, nikoho nepotrestali

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Účet za bitcoinovou aféru? Ministerstvo kupcům vyplatilo zatím 44 milionů

Domácí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ