Sebevraždy na kolejích, dvě ženy skočily pod vlak

Domácí
10. 12. 2011 10:24
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dvě ženy zemřely od pátečního večera pod koly vlaků na Frýdecko-Místecku, s největší pravděpodobností chtěly spáchat sebevraždu. Neštěstí se navíc odehrála jen pár kilometrů od sebe.

Jednaosmdesátiletá žena vstoupila do kolejiště v pátek večer v Hrádku a usmrtil ji projíždějící vlak. "Jen o pár kilometrů dále v Jablunkově-Návsí pak po střetu s vlakem zemřela v sobotu okolo 7.00 padesátiletá žena," uvedl mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

Autor: ČTK Foto: Robert Sedmík

Další čtení

Jan Wolf

Policie po výslechu zadržela karvinského primátora, žalobce navrhl vazbu

Domácí
25. 6. 2026
Ondřej Prokop

Některé strany v Praze schvalují Prokopovo rozhodnutí skončit v politice

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační foto

Paříž má kvůli vedrům plné nemocnice, zakáže prodej a pití alkoholu

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ