Stokorunový dluh se pokusil vyřešit vraždou. Pobodaný přežil

Domácí
1. 12. 2014 11:00
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Moravskoslezští policisté obvinili z pokusu vraždy šestadvacetiletého muže, který v sobotu večer zaútočil noži na jednašedesátiletého známého. Dlužil mu řádově stovky korun, dluh nebyl schopen splatit a muže nakonec pobodal.

Mladík na muže zaútočil v rodinném domě v sobotu okolo deváté hodiny večer. Útok byl podle mluvčí agresivní a oběť utrpěla vícečetná bodná poranění. "Útok byl veden tak intenzivně, že část nože ulpěla v těle poškozeného. Poškozený utrpěl život ohrožující zranění, vyžadující okamžitý zákrok lékařů a následnou hospitalizaci," řekla mluvčí policie Gabriela Holčáková.

Útočník po napadení z místa odešel, nakonec ale celý incident oznámil na tísňovou linku. Muži hrozí až osmnáctileté vězení. Policejní komisař podal podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby.

Autor: ČTK Foto: ČTK , ilustrační foto.

Další čtení

ilustrační obrázek

„Nemají se kam vrátit.“ Jediný domov pro autisty v kraji končí, klienti mohou skončit v psychiatrických nemocnicích

Domácí
28. 7. 2026
ilustrační obrázek

Válka o rozpočtová pravidla: Ekonomové se postavili proti vládní novelizaci

Domácí
28. 7. 2026
ilustrační obrázek

Smlouvy zdržují AI ve zdravotnictví. Její přínos pro mamografii je přitom klíčový

Domácí
28. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ