Studentka zemřela na maturitním plese, předávkovala se

Domácí
22. 3. 2013 10:20
Policie nešťastný případ z maturitního plesu zatím vyšetřuje (ilustrační foto).
Policie nešťastný případ z maturitního plesu zatím vyšetřuje (ilustrační foto).

Tragicky skončil čtvrteční maturitní ples v pražském Radiopaláci na Vinohradské třídě. Jedna ze studentek se podle dostupných informací předávkovala větším množstvím drogy a na místě zemřela.

Neštěstí se stalo kolem desáté hodiny večer. Ještě před příjezdem doktorů se snažili dívce podat první pomoc.

"Záchranáři navázali na laickou resuscitaci. Ani po čtyřiceti minutách se však nepodařilo dívku oživit," sdělila serveru iDnes.cz mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová s tím, že více informací kvůli citlivosti případu záchranná služba poskytovat nebude.

Případem se nyní zabývá policie, která potvrdila, že ve 21.58 přijala oznámení od záchranné služby. Zatím se s jistotou neví, jakou drogu dívka požila. Svědci mluví o trojnásobné dávce extáze.

Autor: - thu -Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

Knihkupci: Žánry young adult a romány pro ženy patří mezi stabilně nejžádanější

Domácí
7. 6. 2026
ilustrační foto

Expediční ScioŠkola podala žalobu kvůli ukončení kombinované výuky

Domácí
7. 6. 2026
ilustrační foto

Archeologové na Bahamách objevili vraky lodí ze slavné pirátské éry

Domácí
7. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ