V centru Prahy vybuchla bomba nastražená v autě

Domácí
2. 6. 2014 20:15
Na místě zasahovali i policejní pyrotechnici (ilustrační foto).
Na místě zasahovali i policejní pyrotechnici (ilustrační foto).

V Praze 2 na Ostrčilově náměstí v pondělí explodoval nástražný výbušný systém pod osobním automobilem. Řidič vyvázl bez zranění, řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

"K výbuchu došlo v okamžiku, kdy řidič automobil nastartoval. Nástražný systém byl umístěn pod přední kapotou," řekla mluvčí. Rusky hovořící řidič je ročník narození 1952. Automobil Lexus byl výbuchem poškozen pouze v přední části, dodala.

Na místě zasahovali policejní pyrotechnici i záchranáři. Vyšetřování případu převzali krajští policisté.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

obžalovaní, Krajský soud v Olomouci, 15. září 2025

Soud potvrdil vězení pro čtveřici za pojistný podvod s vilou v Moravičanech

Domácí
24. 6. 2026
Tünde Bartha, 28. ledna 2023

Radní Prahy 3 vypověděli nájem šéfce úřadu vlády Bartha, porušila podmínky

Domácí
24. 6. 2026
Josefodolská přehrada je největší a zároveň nejmladší přehradou v Jizerských horách. Sestává se ze dvou sypaných hrází s výškou 43 m a délkou okolo 720 m.

Josefodolská přehrada na Jablonecku získá za 130 milionů korun další zdroj vody

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ