<span>Vlak najel</span> do odstavené soupravy

Domácí
8. 9. 2008 10:59
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Ilustrační fotoNa nádraží ve Vráži u Písku narazil dnes dopoledne osobní vlak od Prahy do prázdné odstavené soupravy. Tři cestující z jedoucího vlaku se zranili, záchranáři je odvezli do nemocnice. Informovala o tom jihočeská policejní mluvčí Anna Drdová. Srážka se stala asi v desetikilometrové rychlosti.

Nehoda se stala krátce před 9.15. Mluvčí uvedla, že na trati je již delší dobu výluka. Vlaky zde končí a cestující přesedají do náhradních autobusů. "Na místo míří drážní inspektor, který bude nehodu vyšetřovat," dodala mluvčí. K nehodě vyjeli i drážní hasiči.

Ilustrační foto: Jan Schejbal
Autor: ČTK

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ