Z nákladního auta zmizely stovky televizorů za 1,4 milionu

Domácí
7. 7. 2017 09:08
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Škodu za 1,4 milionu korun způsobili neznámí zloději, kteří ve středu v noci z nákladního automobilu zaparkovaného u čerpací stanice nedaleko Olomouce ukradli více než 200 televizních přijímačů.

"Vozidlo bylo zaparkováno na čerpací stanici poblíž Olomouce u silnice R35. Neznámý pachatel přestřihl ocelové lano k zajištění dveří návěsu nákladního vozidla a vnikl do nákladového prostoru," uvedl policejní mluvčí Petr Piňos.

Z návěsu pak zloději ukradli zhruba 225 televizorů. "Policie škodu předběžně odhadla na 1,4 milionu korun," dodal Piňos.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ