Z nákladního auta zmizely stovky televizorů za 1,4 milionu

Domácí
7. 7. 2017 09:08
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Škodu za 1,4 milionu korun způsobili neznámí zloději, kteří ve středu v noci z nákladního automobilu zaparkovaného u čerpací stanice nedaleko Olomouce ukradli více než 200 televizních přijímačů.

"Vozidlo bylo zaparkováno na čerpací stanici poblíž Olomouce u silnice R35. Neznámý pachatel přestřihl ocelové lano k zajištění dveří návěsu nákladního vozidla a vnikl do nákladového prostoru," uvedl policejní mluvčí Petr Piňos.

Z návěsu pak zloději ukradli zhruba 225 televizorů. "Policie škodu předběžně odhadla na 1,4 milionu korun," dodal Piňos.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ