Zaměstnankyně řetězce si nakradla přes 1,4 milionu

Domácí
1. 3. 2016 17:22
Žena podle kriminalistů s penězi manipulovala pomocí úpravy přehledu tržeb (ilustrační foto).
Žena podle kriminalistů s penězi manipulovala pomocí úpravy přehledu tržeb (ilustrační foto).

Čtyřiapadesátiletá žena z Českobudějovicka podle policie během tří let odcizila více než 1,4 milionu korun. Jako zaměstnankyně jednoho z obchodních řetězců prý odebírala peníze z denních tržeb. Své chování maskovala tak, že manipulovala a upravovala přehledy tržeb. Policie o tom informovala na svém webu.

Žena podle kriminalistů s penězi manipulovala v rozmezí let 2011 až 2014. Zatím není jisté, pro jaké věci ukradené finance použila. V případě prokázání viny jí hrozí až osmileté vězení.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Paříž má kvůli vedrům plné nemocnice, zakáže prodej a pití alkoholu

Domácí
25. 6. 2026
Osazování tělesa nové lávky přes Chodovský potok.

V Chodově usadili novou lávku pro pěší přes Chodovský potok v Poděbradově ulici

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ