<span>Zastřelený detektiv</span> rozkrýval obchody se zbraněmi

Domácí
2. 4. 2009 08:55
Detektiv pracoval na odboru obchodu se zbraněmi. (Ilustrační foto)
Detektiv pracoval na odboru obchodu se zbraněmi. (Ilustrační foto)

Obětí se stal detektiv. (Ilustrační foto)Jeden z mrtvých mužů, které nalezla policie ve středu večer na dvoře rodinného domku v Říčanech u Prahy, byl detektivem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). Informoval o tom ředitel útvaru Robert Šlachta.

Podle prvních výsledků vyšetřování nejspíš čtyřiatřicetiletý muž několika ranami do hrudníku zastřelil dvaačtyřicetiletého detektiva a poté obrátil zbraň proti sobě, uvedl.

Pravděpodobně zavražděný detektiv pracoval na odboru obchodu se zbraněmi. "Zda jeho přítomnost na místě činu souvisela s jeho prací, bude předmětem dalšího šetření," uvedl Šlachta.

Případem se nyní zabývají policisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Středočeského kraje a Inspekce Policie ČR, sdělil Šlachta s tím, že ÚOOZ nebude poskytovat další informace.

Ilustrační foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Tramvaje Škoda 52T (vlevo) a Tatra T3M2-DVC (vpravo)

V Praze jezdí v běžném provozu čtyři typy tramvají, nová Škoda 52T bude pátá

Domácí
2. 11. 2025
ilustrační foto

Krádež kabelů zastavila vlaky na koridoru na Přerovsku. Mají tři podezřelé

Domácí
Aktualizováno: 2. 11. 2025 23:14
ilustrační foto

Čeští potápěči nově prozkoumali vrak Britannicu. 100 metrů pod vodou

Domácí
2. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ