<span>Zloděj ukradl</span> v Brně šest milionů

Domácí
9. 1. 2008 14:55
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoŠest milionů korun uloupil podle policie neznámý pachatel, který v úterý v brněnské Vackově ulici přepadl pracovníka nejmenované firmy. Oběť mířila v tu chvíli s tržbou do banky. Lupič srazil zezadu sedmatřicetiletého muže k zemi, zmocnil se jeho tašky s penězi a uprchl. Informovala o tom mluvčí jihomoravské policie.

Pachateli hrozí po dopadení až 12 let vězení. Podle dostupných informací pracuje přepadený u jedné ze společností, která vlastní síť benzinových čerpacích stanic v České republice. Přepadený utrpěl pouze lehké zranění, stále je však v péči lékařů.

Útok se odehrál mezi 16.45 až 17.00. Kriminalisté žádají všechny svědky, kteří se v tu dobu pohybovali ve Vackově ulici a jejím okolí a všimli si čehokoli podezřelého, aby co nejdříve kontaktovali tísňovou linku 158.

Ilustrační foto: Profimedia

Autor: ČTK

Další čtení

Středoškoláci si dnes a ve čtvrtek vyzkouší nanečisto volby do Sněmovny

Domácí
Aktualizováno: 17. 9. 2025 02:11

Odbornice: Existuje riziko, že lidé podlehnou iluzi umělé inteligence

Domácí
16. 9. 2025
ilustrační foto

Výzkum: Romové čelí anticikanismu už jako děti. Formuje jim celý život

Domácí
Aktualizováno: 16. 9. 2025 15:55

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ