Manžel Fibingerové má jít na tři a půl roku do vězení

Domácí
4. 1. 2011 13:54
Manžel Heleny Fibingerové (na snímku) má jít podle soudu do vězení.
Manžel Heleny Fibingerové (na snímku) má jít podle soudu do vězení.

Hodonínský okresní soud potrestal manžela někdejší koulařky a současné televizní radní Heleny Fibingerové Jaroslava Šmída za způsobení nehody v opilosti vězením na 3,5 roku. Šmíd navíc musí pozůstalým uhradit statisícové odškodné a sedm let nesmí usednout za volant.

Nehoda se stala v listopadu 2009 u obce Vnorovy na Hodonínsku. Šmíd při ní v opilosti zezadu srazil šestatřicetiletého cyklistu, který pak zemřel. Muž byl otcem tří dětí.

Autor: ČTK

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ